Newsroom

Newsroom / II edycja KONGRESU BUSINESS WITHOUT LIMITS

II edycja KONGRESU BUSINESS WITHOUT LIMITS


21.06.2017

II edycja KONGRESU BUSINESS WITHOUT LIMITS

Wystartowała II edycja KONGRESU BUSINESS WITHOUT LIMITS w Rzeszowie. W ponad 20 sesjach tematycznych weźmie udział blisko setka panelistów, w tym ekonomiści, przedsiębiorcy, samorządowcy, animatorzy w gospodarce. Kancelaria Ożóg Tomczykowski zaprasza na swój panel: Podatki. Nowa rzeczywistość. Wyzwania dla biznesu, który odbędzie się 21 czerwca o godz. 17.10.

Równolegle z kongresem, będą odbywać się niezależne konferencje branżowe o zróżnicowanej tematyce. Kongresowi i konferencjom, towarzyszą targi biznesowe, będące przestrzenią do prezentacji ofert i usług firm biorących udział w wydarzeniu.

Wśród tematów wiodących drugiej edycji BWL znalazły się m.in: przemysł spotkań jako niedoceniany motor napędowy polskiej gospodarki, powodzenie branży a rozwój miast i regionów, wpływ sektora finansowego na polską gospodarkę, wyzwania w prowadzeniu biznesu na kilku kontynentach w odmiennej kulturze i specyficznym rynku oraz o skutecznej komunikacji w biznesie. Będą rozmowy o tym jak rozwijać przemysł z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nie zabraknie też tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz dyskusji o tym jak radzą sobie kobiety w biznesie.

SZCZEGÓŁOWY PLAN KONGRESU