Newsroom

Newsroom / Jacek Matarewicz nowym Liderem Praktyki w Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Jacek Matarewicz nowym Liderem Praktyki w Kancelarii Ożóg Tomczykowski


21.02.2017

Jacek Matarewicz nowym Liderem Praktyki w Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Z przyjemnością informujemy, że w połowie lutego 2017 r. Jacek Matarewicz awansował ze stanowiska Senior Associate na Lidera Praktyki.

Jacek Matarewicz został Liderem Praktyki VAT, Akcyzy i Ceł. Jacek jest adwokatem i doradcą podatkowym, sędzią sądu dyscyplinarnego w Mazowieckim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu podatku od towarów i usług, akcyzy i ceł. Posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentowania podatników w toku postępowań podatkowych oraz postępowań kontrolnych, a także przed sądami administracyjnymi. Uczestniczył w procesach konsolidacji oraz przeglądach podatkowych największych polskich firm zajmujących się dystrybucją i obrotem energii elektrycznej. Uczestniczył i kierował zespołem w wielu projektach obejmujących przegląd prawidłowości rozliczeń VAT w spółkach z różnych sektorów gospodarki. Z Kancelarią Ożóg Tomczykowski związany od listopada 2013 r.

Od 2003 roku Kancelaria Ożóg Tomczykowski świadczy kompleksowe doradztwo prawnopodatkowe. Dzięki aktywnej działalności i profesjonalnej obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zajmuje czołową pozycję wśród kancelarii w Polsce. Zespół Kancelarii to ponad 60 współpracowników, świadczących usługi we wszystkich dziedzinach prawa podatkowego oraz usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć. Klientami Kancelarii są firmy z listy 500 największych polskich przedsiębiorstw, w tym z pierwszej dwudziestki, reprezentujące różne sektory gospodarki m.in.: energetyczny, chemiczny, spożywczy, motoryzacyjny, deweloperski, FMCG i wiele innych.

Kontakt:

Jacek Matarewicz
Managing Associate
E: jacek.matarewicz@ozogtomczykowski.pl
T: +48 22 480 81 00