Newsroom

Newsroom / Kancelaria Ożóg Tomczykowski wzmacnia zespół

Kancelaria Ożóg Tomczykowski wzmacnia zespół


04.09.2017

Kancelaria Ożóg Tomczykowski wzmacnia zespół

Z przyjemnością informujemy, że 1 września 2017 r. do zespołu Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączyli Michał Mieszkiełło jako Lider Praktyki Doradztwa Korporacyjnego oraz Krystyna Szydłowska jako Of Counsel w Zespole Cen Transferowych.

Michał Mieszkiełło jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał pracując dla renomowanych kancelarii prawnych oraz firm consultingowych. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego, prawie spółek oraz rynku kapitałowym. W szczególności doradzał w zakresie zmian kapitałowych i relacji właścicielskich, procesów inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych, a także sukcesji i planowania podatkowego.

Krystyna Szydłowska jest doradcą podatkowym. Posiada certyfikat ACCA, międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Ma bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywała pracując m.in. dla krajowych i międzynarodowych kancelarii prawnych i podatkowych. Doradzała firmom z wielu branż, w tym m.in. medialnej, budowlanej, samochodowej, farmaceutycznej, chemicznej i finansowej. Prowadziła liczne projekty opracowywania i wdrażania polityk cen transferowych.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski powstała w 2003 roku i od tego czasu świadczy kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne. Zespół Kancelarii to niemal 60 profesjonalistów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Kancelaria corocznie doceniana jest w rankingach branżowych. 

Kontakt: