Newsroom

Newsroom / Pierwszy Road Show Kancelarii Ożóg Tomczykowski za nami!

Pierwszy Road Show Kancelarii Ożóg Tomczykowski za nami!


07.11.2019

5 Listopada w Hotelu Bohema w Bydgoszczy, odbył się pierwszy Road Show organizowany przez naszą Kancelarię. Podczas spotkania, właściciele największych polskich firm w regionie mieli okazję posłuchać o „Szansach i ryzykach dla biznesu w obliczu sukcesji”, zarówno pod kątem prawnym jak i podatkowym, poznać dostępne dla nich narzędzia oraz dodatkowo poszerzyć horyzontu w temacie dalszego  rozwoju firmy oraz różnego rodzaju inwestycji.

 

Ciekawe przykłady i rozwiązania zaprezentowali eksperci w swoich dziedzinach: Anna Turska, Wiceprezes Zarządu w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Paweł Tomczykowski, Partner Zrządzający Kancelarią Ożóg Tomczykowski, Bartosz Browarski, Executive Director, Wealth Management w UBS Switzerland, Marcin Jarkiewicz Dyrektor Zarządzając w UBS Switzerland, Joanna Boldok-Murray, Dyrektor w UBS Switzerland.

 

Dwie godziny prelekcji zakończyliśmy wyśmienitą kolacją podczas której, w mniej formalnej atmosferze mogliśmy pozmawiać z naszymi gośćmi oraz wymienić się doświadczeniami.

 

Serdecznie dziękujemy za przybycie iż zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu Roas Show, zatytułowane „Sztafeta pokoleń”, które odbędą się:

 

26 listopada 2019 r. godzinie 18.00

w Hotelu Bristol (ul. Kopernika 12) w Rzeszowie

27 listopada 2019 r. o godzinie 18.00

w Heron Live Hotel (ul. Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem).

Kontakt: