Newsroom

Newsroom / Relacja ze szkolenie biznesowego: Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń?

Relacja ze szkolenie biznesowego: Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń?


08.03.2017

Relacja ze szkolenie biznesowego: Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń?

8 marca w siedzibie Kancelarii Ożóg Tomczykowski odbyło się szkolenie biznesowe: "Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń (w tym w obszarze PIT i ZUS) oraz zmniejszyć ryzyka związane z wprowadzaniem niektórych rozwiązań?", którego współpartnerem była firma Antal.

Spotkanie prowadziły: Joanna Stolarek - Lider Praktyki PIT i ZUS w Kancelarii Ożóg Tomczykowski oraz Ewelina Rypina-Cywińska – ekspert współpracujący z Antal w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, która omówiła kwestie związane z optymalizacją kosztów wynagrodzeń pod kątem potrzeb i możliwości finansowych firmy oraz rynku pracy.

Podczas szkolenia prelegenci podzieli się z uczestnikami praktyczną wiedzą na temat możliwości zwiększania efektywności systemów wynagradzania tj.: nie tylko wynagrodzeń zasadniczych, premii czy nagród, ale także świadczeń pozapłacowych (w szczególności pakietów medycznych, kosztów zakwaterowania czy samochodów służbowych) bez konieczności ponoszenia przez pracodawcę dodatkowych kosztów. W trakcie seminarium wskazano ryzyka wiążące się z wdrażaniem poszczególnych rozwiązań oraz sposobów ich wyeliminowania czy zmniejszenia. W trakcie spotkania uczestnicy otrzymali nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również uzyskali odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tematyką niniejszego szkolenia serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt: