Newsroom

Newsroom / Szkolenie biznesowe: Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń?

Szkolenie biznesowe: Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń?


02.03.2017

Szkolenie biznesowe: Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń?

Kancelaria Ożóg Tomczykowski ma zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie biznesowe "Jak zwiększyć efektywność wypłacanych wynagrodzeń (w tym w obszarze PIT i ZUS) oraz zmniejszyć ryzyka związane z wprowadzaniem niektórych rozwiązań?" które odbędzie się 8 marca (środa) w siedzibie Kancelarii przy ul. Sienna 39 w Warszawie.

Podczas szkolenia prelegenci podzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą na temat możliwości zwiększania efektywności systemów wynagradzania tj.: nie tylko wynagrodzeń zasadniczych, premii czy nagród, ale także świadczeń pozapłacowych (w szczególności pakietów medycznych, kosztów zakwaterowania czy samochodów służbowych) bez konieczności ponoszenia przez pracodawcę dodatkowych kosztów. W trakcie seminarium zostaną wskazane ryzyka wiążące się z wdrażaniem poszczególnych rozwiązań oraz sposobów ich wyeliminowania czy zmniejszenia. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, dlatego już teraz zapraszamy do zgłaszania się na adres: k.michalak@ozogtomczykowski.pl

 

zaproszenie na seminarium