O nas
O nas

Kancelaria prawno-podatkowa


 

Od 2003 roku towarzyszymy naszym Klientom oferując kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne. Jesteśmy niezależną polską kancelarią, która dzięki aktywnej działalności i profesjonalnej obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zajmuje czołową pozycję na rynku.

Z odpowiedzialnością i pełnym zaangażowaniem wspieramy naszych Klientów w budowaniu pozycji na rynku oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonego biznesu.

Stawiamy na talenty. Nasz zespół to profesjonaliści o wysokim poziomie wiedzy podatkowej, prawnej i ekonomicznej oraz szerokiej znajomości otoczenia biznesowego naszych Klientów i partnerów.  O sile i jakości naszej Kancelarii stanowi przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe jej partnerów – dr Ireny Ożóg i Pawła Tomczykowskiego.

Satysfakcja Klientów z naszych usług – innowacyjnych rozwiązań oraz strategicznego i długoterminowego doradztwa prawno-podatkowego uwzględniającego uwarunkowania biznesowe i specyfikę branż – to nasz priorytet. Wiedza ekspercka, praca zespołowa, troska o Klienta oraz innowacyjność są głównymi wartościami, którymi kierujemy się we współpracy.

Zaufali nam Klienci reprezentujący różnorodne sektory gospodarki, w tym m.in.:  energetyczny, chemiczny, farmaceutyczny, kosmetyczny, spożywczy, motoryzacyjny, IT, deweloperski, FMCG i wiele innych, a wśród nich firmy z listy 500 największych polskich przedsiębiorstw.

Nasza Kancelaria każdego roku zdobywa wyróżnienia w rankingach podatkowych. Najważniejsze z nich to:

2019

1 miejsce w kategorii "Małe i Mikro Przedsiębiorstwa" w rankingu Book of Lists

3 miejsce w kategorii "Najlepsze firmy - Projekty Podatkowe" w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

1 miejsce w kategorii "Najlepsi Doradcy - VAT" dla Dr. Jacka Matarewicza.

2 miejsce w kategorii "Najlepsi Doradcy - Ceny Transferowe" dla Krystyny Szydłowskiej.

3 miejsce w kategorii "Najlepsi Doradcy - Akcyza" dla Dr. Jacka Matarewicza.

Nasi doradcy zwyciężyli w XIII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Rzeczpospolita - Krystyna Szydłowska została najlepszym specjalistą w obszarze Cen Transferowych, a Jacek Matarewicz w obszarze Podatku Akcyzowego.

Wyróżnienie dla Anny Turskiej w kategorii "Międzynarodowe prawo podatkowe" wśród rekomendowanych doradców w XIII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazeta Prawna.

1 miejsce w kategorii "Master of business" w konkursie Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego

2018 

1 miejsce w kategorii „Dobre prawo”, wyróżnienia w kategoriach „Edukacja podatkowa” oraz „Wygrane przed sądami” w zakresie PIT w Rankingu dziennika Rzeczpospolita.

2 miejsce w kategorii „Międzynarodowe prawo podatkowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla Anny Turskiej, Wiceprezes Zarządu.

1 miejsce w Rankingu Book of Lists w kategorii „Small and Micro Enterprises”.

2017

1 miejsce w kategorii „Projekty Podatkowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

1 miejsce w Rankingu Book of Lists w kategorii „Small and Micro Enterprises”.

2016

4 miejsce w kategorii „Najlepsi doradcy podatkowi” w Rankingu Gazety Finansowej.

1 miejsce w Rankingu Book of Lists w kategorii „Small and Micro Enterprises”.

2015

5 miejsce w kategorii „Najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego” oraz „Najlepsza firma doradztwa podatkowego” w Rankingu Dziennika Gazeta Prawna.

3 miejsce w kategorii „Podatki dochodowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla Pawła Tomczykowskiego, Prezesa Zarządu i Partnera Zarządzającego.

2014

1 miejsce i tytuł „Najlepszej firmy doradczej” oraz wyróżnienia w rankingach indywidualnych: 1 miejsce w kategorii „Optymalizacje podatkowe”, 2 miejsca w kategoriach „Spory przed sądami” i „VAT” oraz 3 miejsce w kategorii „Podatki dochodowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

2013

2 miejsce w kategorii „Spory przed sądami” oraz najwięcej tytułów spośród wszystkich firm doradczych w Polsce w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Kancelaria zajęła 5 miejsce w kategorii „Najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego” oraz 2 pozycję w kategorii „Najlepsza firma doradztwa podatkowego” w grupie dużych firm.

2012

Tytuł najlepszego zespołu w kategorii „Spory przed sądami” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Także w latach poprzednich Kancelaria zajmowała wysokie pozycje w najważniejszych rankingach podatkowych.

Nasi doradcy są autorami licznych publikacji w czasopismach branżowych oraz najważniejszych dziennikach, jak również książek i komentarzy do ustaw podatkowych.

 

 

Kancelaria Ożóg Tomczykowski członkiem Geneva Group International

Z dniem 1 września 2019 r. Kancelaria Ożóg Tomczykowski została członkiem międzynarodowej sieci GGI, na zasadzie wyłączności terytorialnej dla kancelarii doradztwa podatkowego na obszarze Polski. GGI jest największą na świecie siecią zrzeszającą niezależne kancelarie prawnicze oraz spółki doradztwa podatkowego.

Dzięki temu krokowi Kancelaria będzie w stanie zapewnić swoim Klientom jeszcze bardziej kompleksowe doradztwo wyselekcjonowanych ekspertów z całego świata. Międzynarodowa ekspozycja w GGI sprawia, że Kancelaria będzie miała dostęp do unikatowej, międzynarodowej wiedzy i doświadczeń innych firm zrzeszonych w stowarzyszeniu. GGI tworzy ponad 800 firm doradczych zlokalizowanych w 124 krajach, które zatrudniają ponad 28.000 ekspertów.

Więcej informacji na temat GGI: www.ggi.com.