O nas
O nas / Nasz zespół / dr Irena Ożóg

PARTNERZY


dr-irena-ozog-partner-zarzadzajacy-ozogtomczykowski.pl

dr Irena Ożóg

Partner Zarządzający

Jest licencjonowanym doradcą podatkowym. W latach 1989 – 2003, jako dyrektor departamentu a następnie wiceminister w ministerstwie finansów, współtworzyła i nadzorowała polski system podatkowy. Ponad dwadzieścia lat wykłada finanse publiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim, a także prowadzi warsztaty z praktyki podatkowej. Członek Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

Jest autorką dziewięciu książek i około dwustu monografii oraz artykułów poświęconych prawu finansowemu, w tym podatkowemu. Dr Irena Ożóg ma wieloletnie doświadczenie w prawnym oraz ekonomiczno-finansowym doradztwie podatkowym. Jako ekspert współpracuje z administracją rządową i samorządową, organami władzy publicznej oraz organizacjami biznesowymi, komisjami i komitetami zajmującymi się problematyką podatkową.

Prowadząc kancelarię, zawodowo doradza krajowym i zagranicznym przedsiębiorstwom, a także instytucjom finansowym. Jest laureatką wielu nagród, wyróżnień i najwyższych pozycji w rankingach doradców podatkowych.

Kontakt

dr Irena Ożóg

Partner Zarządzający

E: i.ozog@ozogtomczykowski.pl

T: + 48 22 480 81 00