O nas
O nas / Nasz zespół / Wojciech Wyrozębski

SENIOR ASSOCIATES


Wojciech Wyrozębski

Wojciech Wyrozębski

Senior Associate

Radca prawny w Zespole Zarządzania Zgodnością. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych Osobowych przy Ministrze Cyfryzacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując od 2001 roku jako prawnik wewnętrzny i compliance oficer dla takich międzynarodowych korporacjach jak Alcatel-Lucent (obecnie Nokia), Motorola, Philips oraz Cargill - jednej z największych na świecie firm oferujących usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe - gdzie pracował w latach 2010-2017.

W trakcie swojej kariery zawodowej zajmował się całościową obsługą prawną i korporacyjną podmiotów, dla których pracował, a także wsparciem prawnym i koordynacją realizowanych przez nie globalnych i lokalnych transakcji M&A, a także negocjacjami dużych umów handlowych, prawem ochrony konkurencji, compliance i etyki biznesu. Od ponad 10 lat zajmuje się także ochroną danych osobowych.  

Kontakt

Wojciech Wyrozębski

Senior Associate

E: w.wyrozebski@ozogtomczykowski.pl

T: +48 22 480 81 00