O nas
O nas / Nasz zespół / Anna Turska

PARTNERZY


anna-turska-wiceprezes-zarzadu-ozogtomczykowski.pl

Anna Turska

Wiceprezes Zarządu

Doradca podatkowy z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kompleksowej obsługi podatkowej klientów z różnych sektorów. Członek Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

Specjalizuje się w projektach dotyczących planowania podatkowego oraz reorganizacji aktywów zarówno dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych, jak i dla klientów indywidualnych. Ponadto, doradza w procesach restrukturyzacyjnych obejmujących połączenia, akwizycje, podziały oraz przekształcenia. Zajmuje się również bieżącą obsługą polskich przedsiębiorstw w zakresie ich działalności podstawowej, jak i inwestycyjnej, z uwzględnieniem tworzenia efektywnych podatkowo struktur prowadzenia działalności poza granicami Polski. Absolwentka Advanced Management Program przy IESE Business School. Prelegentka na wielu konferencjach oraz seminariach w zakresie planowania podatkowego.

W XII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej zajęła drugie miejsce w kategorii Międzynarodowe Prawo Podatkowe. Autorka licznych artykułów oraz publikacji z zakresu prawa podatkowego.