O nas
O nas / Nasz zespół / Bartosz Mroczkowski

SENIOR ASSOCIATES


Bartosz Mroczkowski

Bartosz Mroczkowski

Senior Associate

Doradca podatkowy, Senior Associate w Zespole Planowania Podatkowego. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym przy transakcjach restrukturyzacyjnych, planowaniu podatkowym oraz międzynarodowym prawie podatkowym.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w organach podatkowych, następnie w spółkach doradztwa podatkowego, w tym w firmie doradczej z tzw. Wielkiej Czwórki. Doradzał przedsiębiorstwom z branży IT, medycznej, budowlanej, nieruchomościowej, produkcyjnej, finansowej i ubezpieczeniowej.

Uczestniczył we wdrażaniu na rynek polski i zagraniczny innowacyjnych rozwiązań podatkowych dla firm z branży finansowej. Przeprowadzał i koordynował liczne projekty due diligence, jak również uczestniczył od  strony podatkowej w największych na polskim rynku transakcjach restrukturyzacyjnych, obejmujących: przejęcia, połączenia, podziały, transfery aktywów przedsiębiorstw polskich, jak i zagranicznych. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje również bieżące doradztwo w zakresie podatku CIT, VAT, PIT oraz PCC.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalizacją prawo podatkowe.

Kontakt

Bartosz Mroczkowski

Senior Associate

E: b.mroczkowski@ozogtomczykowski.pl

T: + 48 22 480 81 00