Wydarzenia
Newsroom / Wydarzenie / [Zmiana terminu] Zapraszamy na śniadanie podatkowe "Oszczędności z ulgą B+R"

[Zmiana terminu] Zapraszamy na śniadanie podatkowe "Oszczędności z ulgą B+R"


15.05.2018

[Zmiana terminu] Zapraszamy na śniadanie podatkowe "Oszczędności z ulgą B+R"

Szanowni Państwo,

Niestety, w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, jesteśmy zmuszeni odwołać śniadanie podatkowe „Oszczędności z ulgą B+R". Szkolenie odbędzie się po wakacjach, a o nowej dacie, poinformujemy Państwa mailowo.

Od 2016 r. obowiązują regulacje umożliwiające podatnikom osiąganie znacznych oszczędności podatkowych – ulga na działalność badawczo-rozwojową (B+R).

Serdecznie zapraszamy Państwa na śniadanie podatkowe pt. "Oszczędności z ulgą B+R", które odbędzie się 14.06.2018 r. o godz. 10.00 w Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Szkolenie będzie prowadzić Bartosz Mroczkowski, Senior Associate w Zespole Planowania Podatkowego. Na spotkaniu opowiemy o korzyściach podatkowych, jakie można uzyskać dzięki uldze B+R, a także jakie podmioty oraz wydatki kwalifikują się do skorzystania z niej?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 8 czerwca 2018 r. na adres e-mail: wydarzenia@ozogtomczykowski.pl. Organizator ma prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania powodu. ​