Newsroom

Newsroom / Pomagamy, jesteśmy dostępni 24/7 i wciąż uznawani za najlepszych w kraju!

Pomagamy, jesteśmy dostępni 24/7 i wciąż uznawani za najlepszych w kraju!


26.03.2020

Pomagamy, jesteśmy dostępni 24/7 i wciąż uznawani za najlepszych w kraju!

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce zmieniła sposób funkcjonowania naszej kancelarii. W tej chwili próby dla wszystkich, komentujemy najnowsze zmiany w przepisach, wspieramy naszą ekspercką wiedzą media. Zaproponowane przez kancelarię zmiany w zakresie odliczania darowizn i VAT uwzględnione zostały w rządowym projekcie ustawy nowelizującej Tarczę Antykryzysową. W ramach akcji „Jesteśmy Razem. Pomagamy.” angażujemy się w działania na rzecz szpitali i przedstawicieli służby zdrowia, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. To czas ogromnej mobilizacji wszystkich naszych pracowników.

Mimo kryzysu i płynących ze świata negatywnych informacji, dzielimy się z Państwem informacją dla nas bardzo pozytywną. Dziennik Gazeta Prawna opublikował właśnie ranking kancelarii podatkowych, w którym po raz kolejny doceniono profesjonalizm i wiedzę naszych ekspertów.

  • Bartłomiej Biały zajął 1. miejsce w kraju w kategorii „PIT”,
  • Kancelaria Ożóg Tomczykowski zajęła 2. miejsce w kraju w kategorii „Spory podatkowe”,
  • Dr Jacek Matarewicz zajął 3. miejsce w kraju w kategorii „Akcyza”.

Drugie miejsce w Polsce w kategorii „Spory podatkowe” to zasługa ogromnej pracy zespołu: dr Jacek Matarewicz, dr Radosław Bulejak i Bartłomiej Senderowski.

Wszystkim naszym ekspertom gratulujemy!

Kontakt:

Elva dressed as a fairy Facebook icon LinkedIn icon