Kariera
Kariera

Kariera


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowo-prawnego. Naszym celem jest dostarczanie klientom porad najwyższej jakości i silne nastawienie na ich potrzeby. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, oraz nasze doświadczenie i kompetencje mają decydujący wpływ na wysokie pozycje zajmowane przez nas w rankingach firm doradztwa podatkowego.

Oferujemy atrakcyjne środowisko pracy w koleżeńskiej atmosferze. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby z doświadczeniem (prawników i ekonomistów, w tym posiadających uprawnienia doradcy podatkowego), jak i studentów ostatnich lat studiów prawniczych i ekonomicznych.

Wyślij swoją aplikację na rekrutacja@ozogtomczykowski.pl

Złóż aplikację

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” . Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Kancelarię Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.