Kariera
Kariera / Associate (Sukcesja)

Associate (Sukcesja)

30.08.2021

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości, w kompleksowy sposób dostarczając im rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym. Zajmujemy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach branżowych, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy regularnie obecni w mediach opiniotwórczych. Organizujemy dwa prestiżowe kongresy  podatkowo-prawne: Biznes 360 oraz Sukcesja.pl, których jesteśmy pomysłodawcą.

Pracujemy z pasją. Dbamy o siebie nawzajem, dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo zarówno jako zespół, jak i indywidualnie.

Do Zespołu Sukcesji w Biznesie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Associate

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Kancelarii, która od lat działa w obszarze sukcesji w biznesie, ma ciekawych Klientów, współpracuje ze środowiskiem największych firm rodzinnych i od samego początku bierze udział w tworzeniu przepisów o fundacji rodzinnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Wsparcie w zakresie budowania własnej, osobistej marki na rynku
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • Szeroki home office i elastyczny czas pracy
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice)
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

Twoje główne zadania:

  • Doradztwo w procesie planowania zmian międzypokoleniowych, w sposób gwarantujący kontynuację biznesu oraz bezpieczeństwo dla właścicieli i członków ich rodzin
  • Sporządzanie opinii prawnych i memorandów z zakresu prawa cywilnego i prawa spółek handlowych
  • Badania due diligence i audyty zgodności z zasadami ładu korporacyjnego

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata (albo zdany egzamin zawodowy)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w bieżącej obsłudze korporacyjnej; doświadczenie w planowaniu spadkowym będzie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1
  • Sprawna obsługa programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość i chęć nauki

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

RODO