Kariera
Kariera / Junior Associate / PIT

Junior Associate / PIT

04.05.2021

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości,  w kompleksowy sposób dostarczając im rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym.  Zajmujemy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach branżowych, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy regularnie obecni w mediach opiniotwórczych. Organizujemy dwa prestiżowe kongresy  podatkowo-prawne, Biznes 360 oraz Sukcesja.pl, których jesteśmy pomysłodawcą.

Pracujemy z pasją.  Dbamy o siebie nawzajem, dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo zarówno jako zespół, jak i indywidualnie.

Do zespołu Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku
  • Pracę w największym zespole Kancelarii przy wymagających projektach dla znanych grup kapitałowych i inwestorów prywatnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Wsparcie w zakresie budowania własnej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • Home Office i elastyczny czas pracy
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice)
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

Twoje główne zadania:

  • Udział w projektach przygotowania programów motywacyjnych i opiniowania systemów wynagradzania;
  • Przygotowanie deklaracji i zeznań podatkowych;
  • Sporządzanie analiz do opinii z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Bieżące doradztwo podatkowe i stały kontakt z klientami;
  • Wsparcie w przygotowywaniu wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe, skarg do WSA/NSA z zakresu PIT;
  • Współpraca z innymi praktykami zaangażowanymi w realizację projektów;
  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole i współpracę z innymi praktykami.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w doradztwie podatkowym;
  • Specjalizacja w zakresie PIT;
  • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacji jego potrzeb;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1;
  • Sprawna obsługa programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Otwartość i chęć nauki.

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

RODO