Kariera
Kariera / Junior Associate (PIT)

Junior Associate (PIT)

15.09.2021

Do zespołu Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JUNIOR ASSOCIATE (PIT)

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo podatkowe na rzecz Private Client, w tym: sporządzanie analiz do opinii z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych; wsparcie w przygotowywaniu wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe (m.in. skarg do WSA/NSA z zakresu PIT); udział w projektach przygotowywania programów motywacyjnych i opiniowania systemów wynagradzania; bieżące doradztwo podatkowe i stały kontakt z klientami; współpraca z innymi praktykami zaangażowanymi w realizację projektów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w koleżeńskiej atmosferze, w dużym i zróżnicowanym pod względem specjalizacji zespole oraz interdyscyplinarnej współpracy z doradcami podatkowymi i prawnikami z innych praktyk,
  • Możliwość wykorzystania wiedzy i doświadczeń przy wymagających projektach dla znanych grup kapitałowych i inwestorów prywatnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny (w tym finansowanie aplikacji i studiów podyplomowych) oraz przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej,
  • Wsparcie w zakresie budowania marki osobistej,
  • Home Office i elastyczny czas pracy,
  • Taras i strefę relaksu,
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem,
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w doradztwie podatkowym,
  • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacja jego potrzeb,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1,
  • Umiejętności komunikacyjne i interdyscyplinarne,
  • Motywacja do nauki i rozwijania umiejętności,
  • Otwartość i proaktywna postawa, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów merytorycznych,
  • Dokładność, odpowiedzialność i dbałość o jakość pracy.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres:   rekrutacja@ozogtomczykowski.pl lub klikając w poniższe okienko „APLIKUJ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod adresem: https://www.ozogtomczykowski.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Kancelarię Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Ożóg Tomczykowski  Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

RODO