Kariera
Kariera / Senior Associate / Manager (Ceny Transferowe)

Senior Associate / Manager (Ceny Transferowe)

30.08.2021

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości, w kompleksowy sposób dostarczając im rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym.  Zajmujemy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach branżowych, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy regularnie obecni w mediach opiniotwórczych. Organizujemy dwa prestiżowe kongresy  podatkowo-prawne, Biznes 360 oraz Sukcesja.pl, których jesteśmy pomysłodawcą.

Pracujemy z pasją.  Dbamy o siebie nawzajem, dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo zarówno jako zespół, jak i indywidualnie.

Do zespołu Cen Transferowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Associate / Manager

(dla osób z innego miasta niż Warszawa możliwa stała praca zdalna)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku,
  • Możliwośći współpracy z największymi firmami z różnych branż gospodarki i wiodącymi grupami kapitałowymi (krajowymi i międzynarodowymi),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i rozwój zawodowy,
  • Ścieżkę do kierowania zespołem w ramach praktyki i perspektywę awansu partnerskiego,
  • Wsparcie w budowaniu własnej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Home office i elastyczny czas pracy,
  • Taras i strefę relaksu,
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice),
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

Twoje główne zadania:

  • Zarządzanie projektami w obszarze cen transferowych,
  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami we współpracy z liderem praktyki, przygotowanie i negocjowanie ofert oraz rozliczanie projektów,
  • Zarządzanie relacjami z klientami i udzielanie klientom odpowiedzi na pytania związane z problematyką cen transferowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych,
  • Sporządzanie analiz finansowych i benchmarków,
  • Analizowanie zmian w obszarze cen transferowych, regularne pisanie komentarzy i publikacji,
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych,
  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole i współpracę z innymi praktykami,
  • Występowanie na konferencjach, szkoleniach i śniadaniach biznesowych.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie cen transferowych,
  • Ukończone studia magisterskie kierunków ekonomicznych (preferowane) lub prawniczego,
  • Posiadanie uprawnień doradcy podatkowego,
  • Umiejętność zarządzania projektem i zespołem w projekcie,
  • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacji jego potrzeb,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość MS office (szczególnie excel),
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

RODO