Nagrody
Newsroom / Nagrody / Kancelaria trzykrotnie wyróżniona w Rankingu Rzeczpospolitej!

Kancelaria trzykrotnie wyróżniona w Rankingu Rzeczpospolitej!


27.07.2020

Kancelaria trzykrotnie wyróżniona w Rankingu Rzeczpospolitej!

Dzisiaj dotarły do nas bardzo miłe informacje dotyczące wyników XVIII edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 organizowanego rok do roku przez dziennik Rzeczpospolita.

Nasza Kancelaria zdobyła wyróżnienia za:

1. wsparcie pro bono służby zdrowia podczas epidemii

2. zaangażowanie w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych podczas epidemii

3. wewnętrzną organizację pracy Kancelarii podczas pandemii

Jesteśmy szczęśliwi, że nasze działania zostały dostrzeżone i docenione przez Kapitułę Rankingu. Największe podziękowania kierujemy do naszego zespołu, bez którego zaangażowania i oddania, otrzymanie powyższych wyróżnień nie byłoby możliwe. Prawie 700 godzin porad pro bono udzielonych przez prawników naszej Kancelarii przedsiębiorcom w ciągu dwóch miesięcy, akcja informacyjna dot. możliwości skorzystania z preferencji podatkowych w obszarze odliczania darowizn skierowana do ponad 800 placówek medycznych, przygotowanie zmian w przepisach dot. odliczania darowizn, skuteczne przejście kancelarii w tryb pracy zdalnej to i tak nie wszystkie z działań, które wspólnie podjęliśmy w tym trudnym czasie.

Ze względu na pandemię, tradycyjna, uroczysta gala wyników XVIII edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 Rzeczpospolitej nie mogła się odbyć i wyniki ogłoszono w trakcie transmisji online. Organizatorzy kilkakrotnie podkreślali jak niezwykły, ze względu na panującą pandemię i sytuację gospodarczą, był to ranking. Kategorie, w których przyznawane były wyróżnienia zostały poszerzone o obszary związane z funkcjonowaniem kancelarii w czasie pandemii koronawirusa w Polsce oraz ich zaangażowaniem w pomoc pro publico bono,

Zachęcamy do obejrzenia transmisji online z gali.

Elva dressed as a fairy Facebook icon LinkedIn icon