Nagrody
Newsroom / Nagrody

1 miejsce w kategorii „Dobre Prawno Podatkowe” w XII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika Rzeczpospolita

27.06.2018

W 2018 roku nasza Kancelaria zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Dobre Prawno Podatkowe” w XII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika "Rzeczpospolita" oraz została wyróżniona  w kategorii „Działalność w dziedzinie edukacji podatkowej”.

Anna Turska zajęła II miejsce w XII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej

16.04.2018

Miło nam poinformować, że Anna Turska, Wiceprezes Zarządu w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, zajęła II miejsce w XII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej, w kategorii Międzynarodowe Prawo Podatkowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyróżnienie Warsaw Business Journal dla Kancelarii

08.09.2017

Miło nam poinformować, że nasza Kancelaria zajęła I. miejsce w rankingu 22 edycji Book of Lists 2017/2018 Firmy doradztwa podatkowego Book of Lists w kategorii małe i mikro firmy (ranking według przychodów). To kolejne wyróżnienie dla Kancelarii w 2017 roku.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom, bo bez zaufania, którym nas obdarzyliście, nie byłoby tych sukcesów

1 miejsce w XI Rankingu Firm i Doradców Dziennika Gazety Prawnej

11.04.2017

Miło nam poinformować, że nasza Kancelaria zajęła I miejsce w XI Rankingu Firm i Doradców Dziennika Gazety Prawnej w kategorii „Projekty Podatkowe”.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom, bo bez zaufania, którym nas obdarzyliście, nie byłoby tych sukcesów.

Wyróżnienie naszych doradców podatkowych w XI Rankingu Firm i Doradców Dziennika Gazety Prawnej

10.04.2017

Miło nam poinformować, że nasi doradcy podatkowi zostali wyróżnieni w XI Rankingu Firm i Doradców Dziennika Gazety Prawnej. Joanna Stolarek, Lider Praktyki Podatku PIT i Compliance, zajęła II miejsce w Kategorii "Top Doradcy Podatkowi w kategorii "PIT". Jacek Matarewicz, Lider Praktyki VAT, Akcyzy i Ceł,  zajął II miejsce w kraju w kategorii "Top Doradcy Podatkowi w kategorii Akcyza".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1 miejsce w Rankingu Book of Lists 2016/2017

05.09.2016

Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria uzyskała I miejsce w najnowszym rankingu Warsaw Business Journal – Book of Lists 2016/2017 w kategorii małych i średnich firm doradztwa podatkowego w Polsce.

4 miejsce w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Gazety Finansowej

17.05.2016

Nasza Kancelaria uzyskała 4 miejsce w kategorii Najlepsi doradcy podatkowi w Rankingu Gazety Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami na stronie Gazety Finansowej!