O nas
O nas

Kancelaria prawno-podatkowa


 

Od 2003 roku towarzyszymy naszym Klientom oferując kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne. Jesteśmy niezależną polską kancelarią, która dzięki aktywnej działalności i profesjonalnej obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zajmuje czołową pozycję na rynku.

Z odpowiedzialnością i pełnym zaangażowaniem wspieramy naszych Klientów w budowaniu pozycji na rynku oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonego biznesu.

Stawiamy na talenty. Nasz zespół to profesjonaliści o wysokim poziomie wiedzy podatkowej, prawnej i ekonomicznej oraz szerokiej znajomości otoczenia biznesowego naszych Klientów i partnerów.  O sile i jakości naszej Kancelarii stanowi przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe jej partnerów – dr Ireny Ożóg i Pawła Tomczykowskiego.

Satysfakcja Klientów z naszych usług – innowacyjnych rozwiązań oraz strategicznego i długoterminowego doradztwa prawno-podatkowego uwzględniającego uwarunkowania biznesowe i specyfikę branż – to nasz priorytet. Wiedza ekspercka, praca zespołowa, troska o Klienta oraz innowacyjność są głównymi wartościami, którymi kierujemy się we współpracy.

Zaufali nam Klienci reprezentujący różnorodne sektory gospodarki, w tym m.in.:  energetyczny, chemiczny, farmaceutyczny, kosmetyczny, spożywczy, motoryzacyjny, IT, deweloperski, FMCG i wiele innych, a wśród nich firmy z listy 500 największych polskich przedsiębiorstw.

Nasza Kancelaria każdego roku zdobywa wyróżnienia w rankingach podatkowych. Najważniejsze z nich to:

2020

1 miejsce w kategorii Cen Transferowych w XIV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2020 Rzeczpospolitej dla Krystyny Szydłowskiej; dr Jacek Matarewicz rekomendowany w kategorii Akcyza;

10 miejsce w kraju pod względem przychodów w XIV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2020 Rzeczpospolitej;

1 miejsce w kategorii  "PIT"  w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla Bartłomieja Białego;

2 miejsce w kategorii „Spory podatkowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla całej kancelarii;

3 miejsce w  kategorii "Akcyza" w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla Jacka Matarewicza.

2019

1 miejsce w kategorii "Małe i Mikro Przedsiębiorstwa" w rankingu Book of Lists

3 miejsce w kategorii "Najlepsze firmy - Projekty Podatkowe" w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

1 miejsce w kategorii "Najlepsi Doradcy - VAT" dla Dr. Jacka Matarewicza.

2 miejsce w kategorii "Najlepsi Doradcy - Ceny Transferowe" dla Krystyny Szydłowskiej.

3 miejsce w kategorii "Najlepsi Doradcy - Akcyza" dla Dr. Jacka Matarewicza.

Nasi doradcy zwyciężyli w XIII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Rzeczpospolita - Krystyna Szydłowska została najlepszym specjalistą w obszarze Cen Transferowych, a Jacek Matarewicz w obszarze Podatku Akcyzowego.

Wyróżnienie dla Anny Turskiej w kategorii "Międzynarodowe prawo podatkowe" wśród rekomendowanych doradców w XIII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazeta Prawna.

1 miejsce dla Pawła Tomczykowskiego w kategorii "Master of business" w konkursie Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego

2018 

1 miejsce w kategorii „Dobre prawo”, wyróżnienia w kategoriach „Edukacja podatkowa” oraz „Wygrane przed sądami” w zakresie PIT w Rankingu dziennika Rzeczpospolita.

2 miejsce w kategorii „Międzynarodowe prawo podatkowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla Anny Turskiej, Wiceprezes Zarządu.

1 miejsce w Rankingu Book of Lists w kategorii „Small and Micro Enterprises”.

2017

1 miejsce w kategorii „Projekty Podatkowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

1 miejsce w Rankingu Book of Lists w kategorii „Small and Micro Enterprises”.

2016

4 miejsce w kategorii „Najlepsi doradcy podatkowi” w Rankingu Gazety Finansowej.

1 miejsce w Rankingu Book of Lists w kategorii „Small and Micro Enterprises”.

2015

5 miejsce w kategorii „Najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego” oraz „Najlepsza firma doradztwa podatkowego” w Rankingu Dziennika Gazeta Prawna.

3 miejsce w kategorii „Podatki dochodowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej dla Pawła Tomczykowskiego, Prezesa Zarządu i Partnera Zarządzającego.

2014

1 miejsce i tytuł „Najlepszej firmy doradczej” oraz wyróżnienia w rankingach indywidualnych: 1 miejsce w kategorii „Optymalizacje podatkowe”, 2 miejsca w kategoriach „Spory przed sądami” i „VAT” oraz 3 miejsce w kategorii „Podatki dochodowe” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

2013

2 miejsce w kategorii „Spory przed sądami” oraz najwięcej tytułów spośród wszystkich firm doradczych w Polsce w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Kancelaria zajęła 5 miejsce w kategorii „Najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego” oraz 2 pozycję w kategorii „Najlepsza firma doradztwa podatkowego” w grupie dużych firm.

2012

Tytuł najlepszego zespołu w kategorii „Spory przed sądami” w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Także w latach poprzednich Kancelaria zajmowała wysokie pozycje w najważniejszych rankingach podatkowych.

Nasi doradcy są autorami licznych publikacji w czasopismach branżowych oraz najważniejszych dziennikach, jak również książek i komentarzy do ustaw podatkowych.

Elva dressed as a fairy Facebook icon LinkedIn icon