O nas
O nas / Nasz zespół / dr Radosław Bulejak

SENIOR ASSOCIATES


dr Radosław Bulejak

dr Radosław Bulejak

Senior Associate

Jestem Radcą Prawnym oraz doktorem nauk prawnych. Specjalizuję się w reprezentowaniu podatników w postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi, a także zajmuję się bieżącym doradztwem podatkowym w zakresie podatków pośrednich.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelarii prawniczej, gdzie byłem odpowiedzialny za obsługę procesową, w tym, m.in.: prowadzenie postępowań administracyjnych, cywilnych i  karnych, wydawanie opinii prawnych oraz doradztwo bieżące dla spółek i przedsiębiorców. W latach 2013-2018 byłem asystentem sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym we Wrocławiu, a następnie w 2017 r. zostałem delegowany przez Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego do Ministerstwa Sprawiedliwości do pełnienia czynności administracyjnych. Od maja 2021 roku jestem ekspertem Business Centre Club  ds. Postępowań Podatkowych i Administracyjnych.

Ponadto jestem autorem licznych  publikacji i glos z zakresu prawa administracyjnego, a także pomocy naukowych dla aplikantów notarialnych i komorniczych. 

Kompetencje:

  • Uprawnienia radcy prawnego;
  • Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego;
  • Szkoła Prawa Niemieckiego Humboldt-Universität und Universität Wrocław;
  • Prelegent podczas konferencji, szkoleń i warsztatów dla przedsiębiorców, pracowników samorządowych oraz asystentów;
  • Przewodniczący Zespołu ds. Podatków i danin quasi-podatkowych w ramach Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców;
  • Języki: angielski.