Nakładem wydawnictwa Must Read Media ukazał się raport „Koronawirus a prawo”, w którym nasi eksperci opracowali rozdział dotyczący Podatków. Zostały omówione w nim takie zagadnienia jak wpływ koronawirusa na kontrole i postępowania podatkowe oraz zmiany w podatkach obowiązujące od 31 marca 2020 r., z uwzględnieniem m.in. podatku VAT, ulgi na złe długi czy zaliczek PIT.

Materiał przygotował zespół prawników, w którym znaleźli się: Krystyna Szydłowska, Ewelina Popis, Marta Czerwińska, Daniel Borzym, Aleksander Dyl, Bartosz Mroczkowski, Bartłomiej Senderowski, dr Jacek Matarewicz, Marcin Rozbicki, Marek Kończak, dr Radosław Bulejak, Wojciech Kotowski.

Naszym ekspertom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wkład merytoryczny!

Zachęcamy do lektury całego raportu „Koronawirus a prawo” (pobierz) oraz rozdziału Podatki na 240 stronie!

Skontaktuj się z nami

Wojciech Kotowski

Counsel

E: w.kotowski@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00

dr Jacek Matarewicz

Partner I Praktyka VAT, Akcyza i Cło

Lider Praktyki VAT, Akcyza i Cło

E: j.matarewicz@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00, 661 975 552

Krystyna Szydłowska

LIDER PRAKTYKI CEN TRANSFEROWYCHH

E: k.szydlowska@ozogtomczykowski.pl

T: + 48 22 480 81 00

Marek Kończak

Senior Associate

Senior Associate

E: m.konczak@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00

Bartłomiej Senderowski

Associate

Associate

E: b.senderowski@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00

Marcin Rozbicki

Acting Associate

Acting Associate

E: m.rozbicki@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00

Aleksander Dyl

Senior Associate

Senior Associate

E: a.dyl@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00

dr Radosław Bulejak

Senior Associate

SENIOR ASSOCIATE

E: r.bulejak@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00