O&T w Mediach
Newsroom / O&T w Mediach / Oficjalne, pisemne podziękowanie od Pana Adama Abramowicza, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców

Oficjalne, pisemne podziękowanie od Pana Adama Abramowicza, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców


1 grudnia 2021 |

Na co dzień rozwiązujemy problemy prawne i podatkowe przedsiębiorców. Stawiamy na prostą i otwartą komunikację - biznes nie potrzebuje dodatkowych utrudnień, te zapewnia ustawodawca. Dlatego w naszych publikacjach często posługujemy się analizą SWOT, do której dokładamy merytoryczny komentarz. Ale… są takie sytuacje, w których analiza nie jest potrzebna. 
 
O jednej z nich piszemy dziś! 

Bardzo miło nam poinformować, że dr Radosław Bulejak, Senior Associate w naszej kancelarii otrzymał oficjalne, pisemne podziękowanie od Pana Adama Abramowicza, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. 
 

Podziękowanie dotyczyło udziału naszego eksperta w XXVI Posiedzeniu Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP, pt. “Podatki, administracja publiczna a przedsiębiorcy; co nowego czeka MŚP?”. Posiedzenie odbyło się 30 września 2021 r. w trakcie Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach. 
 
Dr Radosław Bulejak wygłosił merytoryczny komentarz na temat zmian w podatku VAT przewidzianym w Polskim Ładzie i ich wpływu na sektor MŚP oraz nowych przepisów Ordynacji podatkowej w związku z Polskim Ładem.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu - takimi informacjami lubimy się dzielić!

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać kolejne wydania aktualności podatkowych, prosimy zapisać się na nasz newsletter.