O&T w Mediach
Newsroom / O&T w Mediach / Relacja ze spotkania mentoringowego "Rozszerzamy działalność firmy na rynki zagraniczne. Z jakiego wsparcia warto korzystać i czego unikać?"

Relacja ze spotkania mentoringowego "Rozszerzamy działalność firmy na rynki zagraniczne. Z jakiego wsparcia warto korzystać i czego unikać?"


12 marca 2018 |

12 marca 2018 r., na portalu businesswomanlife.pl, ukazała się relacja ze spotkania mentoringowego "Rozszerzamy działalność firmy na rynki zagraniczne. Z jakiego wsparcia warto korzystać i czego unikać?", którego partnerem była Kancelaria Ożóg Tomczykowski. W relacji opisany jest panel Anny Turskiej, Wiceprezes Zarządu oraz Bartosza Mroczkowskiego, Doradcy podatkowego w Zespole Planowania Podatkowego, na temat kwestii podatkowych związanych z ekspansja zagraniczną.

Skarbówka ściga za długi małżonka, o których drugi małżonek nie wiedział

"7 marca w Katowicach przedstawiciele firm rodzinnych rozmawiali o tym, jak rozszerzyć swoje rynki zbytu. Wysoka frekwencja wskazuje na silne zainteresowanie tematyką eksportową; przedsiębiorcy chętnie wysłuchali rad oraz merytorycznych wskazówek od praktyków biznesu.

Spotkanie mentoringowe „Rozszerzamy działalność firmy na rynki zagraniczne. Z jakiego wsparcia warto korzystać i czego unikać?” zainaugurowała Dobrochna Kochańska, Członek Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych..."

Zapraszamy do zapoznania się z relacją na portalu businesswomanlife.pl

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać kolejne wydania aktualności podatkowych, prosimy zapisać się na nasz newsletter.